Пандемія КОВІД-19 продовжує уражати мешканців Шепетівки. Щодня з’являється інформація про нових інфікованих. Тому безпека співпраці з абонентами для Шепетівкаводоканалу стає одним із пріоритетних завдань.

Практично вже пів року у водоканалі діє переобладнаний абонвідділ. Було створено такі умови, щоб користувачі послуг установи могли оплачувати комунальні послуги безпосередньо на свіжому повітрі, уникаючи скупчення людей у закритому приміщенні. Однак така система була прийнятна лише у теплу пору року.

“Зараз, в осінній період, на вулиці часто дощ. Не довго залишилося і до зими, не оминути снігових опадів. У таких умовах подавати показники та оплачувати спожиті послуги поза приміщенням не дуже зручно. Тому ми ще з літа почали шукати альтернативу, щоб створити більш комфортні умови і при цьому дотриматися безпечних карантинних заходів. Прийшли до рішення - переобладнати коридор приміщення водоканалу”, - розповідає директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

За словами директора, такі переобладнання несуть додаткові витрати для підприємства. Проте вони виправдані, коли йдеться про безпеку і комфорт абонентів.

Нагадаємо, контролювати власні розрахунки кожен споживач Шепетівкаводоканалу може через персональний кабінет споживача. А щоб не створювати черг біля каси підприємства, оплатити послуги можна онлайн через інтернет-банкінг просто з дому.

 Шановні абоненти Шепетівкаводоканалу!

Просимо звернути увагу та врахувати, що 7 жовтня Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства проводить осіннє хлорування та промивку водопровідних мереж міста з 9.00 до 23.00 години.

Адміністрація підприємства застерігає не використовувати 7-8 жовтня воду з міської водомережі для питних та харчових потреб. У період хлорування воду з крана можна брати лише для технічних потреб (прибирання, миття рук тощо).

Просимо також врахувати, що станції доочистки питної води на 

 • просп. Миру, 28Д, 
 • вул. Старокостянтинівське шосе, 30Б, 
 • вул. Українській, 67В 

не будуть працювати впродовж 7-8 жовтня.

Рекомендуємо завчасно зробити необхідний запас води на ці дні.

 

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ СЕЗОННЕ ХЛОРУВАННЯ?

Вся вода, яка протікає через мережу водопроводів Шепетівкаводоканалу, проходить попередню очистку та фільтрацію. Проте, після того, як вода потрапляє до трубопроводів, відбувається її вторинне забруднення через відповідний стан труб.

Оскільки на території Шепетівки, водопроводи переважно всі старого зразка, тобто металеві. Відповідно стінки цих металевих труб піддаються корозії і на них формується осад та біоплівка. У цьому осаді створюються «райські» умови для розвитку різних мікроорганізмів – основного джерела забруднення питної води. Осад та біоплівка з часом мінералізуються та при змінній швидкості води у трубах (через витоки та прориви) їх частинки відриваються від поверхні трубопроводу та забруднюють питну воду.

Дієвим та безпечним для здоров’я способом покращення якості питної води є хлорування та промивання водопровідних мереж. Це необхідно робити не рідше, ніж двічі на рік. Так передбачено законодавством і цих норм дотримується Шепетівкаводоканал у своїй роботі. Особливо важливим хлорування та промивання мереж є зараз, у час  пандемії коронавірусної хвороби.

“У нас сезонне хлорування та промивання відбувається весною (початок квітня) та восени (початок жовтня). Саме цей процес дозволяє проникнути у найвіддаленіші куточки трубопроводів та запобігати виникненню хвороботворних бактерій та вірусів у питній воді”, - зазначає Ольга Швець, завідувачка лабораторії Шепетівкаводоканалу.

 

Шановні абоненти, через витік води на вулиці Героїв Небесної Сотні, 45 планується тимчасове припинення водопостачання у центральній частині міста.

 

Ремонтні роботи з ліквідації аварійної ситуації триватимуть декілька годин.

Просимо зробити необхідний запас води на цей час.

 

Сподіваємося на розуміння мешканців і просимо вибачити за тимчасові незручності.

 

Депутати Шепетівської міської ради під час останнього пленарного засідання більшістю голосів підтримали рішення про фінансування програми щодо оновлення міської лазні. Зокрема виділили 800 тис. грн на заміну старого котла.

“Ми були змушені зачинити міську лазню через аварійну ситуацію. Оскільки старий котел був вже не придатний для експлуатації та ніс небезпеку для відвідувачів. Щоб виправити ситуацію, ми ініціювали створення “Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівка на 2018-2022 роки”, - розповідає директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

Найближчим часом Управління житлово-комунального господарства оголосить тендер на проведення ремонтних робіт. Після визначення підрядника розпочнуть безпосередні ремонтні роботи.

“Як тільки закінчать роботи зі встановлення нового котла і заклад відповідатиме усім протиепідемічним нормам та вимогам, ми відразу запустимо лазню у роботу. Сподіваємося, що ситуація з коронавірусною інфекцією нам цьому не завадить”, - додає Віталій Биков.

Окрім комплексу робіт із заміни котла та системи водопостачання, “Програма розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівка на 2018-2022 роки” передбачає до 2022 року капітальний ремонт самої будівлі, її покрівлі та системи опалення міської лазні. Для цього необхідно ще майже 3 млн грн.

 

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (ШКПВКГ) перебуває у власності територіальної громади міста Шепетівка та безпосередньо підпорядковане виконкому Шепетівської міської ради.

Щодня підприємство постачає 3,5 мільйони літрів водопровідної води до 37000 тисяч мешканців міста Шепетівка та понад 500 підприємств й організацій міста.

Діяльність Шепетівкаводоканалу:

 • 3,5 мільйони літрів водопровідної води постачає щодня
 • 2,4 мільйона літрів стічної води очищає щодня
 • 180 співробітників
 • 20,88 га земельних ділянок на праві постійного користування

Система водопостачання:

 • 2 підземні водозабори “Дубовий гай” та “Лісова галявина”
 • 12 експлуатаційних свердловин
 • 3 водозабірні насосні станції питної води
 • 12 підвищуючих водопровідних насосних станцій
 • 12,9 км магістральних водопроводів 
 • 89,4 км розподільчих вуличних мереж
 • 27,3 км внутрішньоквартальних та дворових мереж
 • 3 резервуари чистої води

Система каналізування:

 • 16,3 км головних колекторів
 • 20,6 км вуличної мережі
 • 17,6 км внутрішньоквартальної та дворової мережі
 • 11 каналізаційних насосних станцій
 • каналізаційні очисні споруди

Дочірні категорії