Досить часто працівники Водоканалу стикаються з ситуацією, коли необхідно провести невідкладний ремонт мереж, без припинення водопостачання населенню. Ще з квітня минулого року підприємство замовляє хомути на заводі «НЕВА», що у Хмельницькому. Такі деталі цей вітчизняний виробник виготовляє користуючись досвідом європейських країн, що дає змогу економити маючи належну якість, а це неабияк важливо для нашого підприємтсва. Компоненти хомута зроблено з нержавіючої сталі, тому необхідність в додатковому захисті від корозії відпала. Крім того резинова манжета великої поверхні з профілем «вафельного» типу не потребує сильного моменту затягування стяжних болтів, що збільшить строк служби манжети.

Нещодавно підприємство розпочало використання деталей подібного призначення, а саме доущільнювачів розтрубного з'єднання  чавуних труб, які використовуються  для ліквідації поривів, що виникають в результаті порушення чеканки розтрубного з'єднання напірних чавуних труб різного діаметру. Встановлення таких доущільнювачів дозволить ліквідувати витік на діючому трубопроводі без припинення ваодопостачання, проводити ремонтні роботи у випадку обмеженого простору в місці витоку. 

Використання даних деталей при ремонті водопровідних мереж дає змогу зекономити кошти та час, уникнути аварійної ситуації в подальшому.

Тому надалі Водоканал має намір використовувати аналогічні деталі при ліквідації поривів водопроводу, що дасть змогу покращити водопостачання  нашого міста.