Контроль за якістю води, яку вживають  шепетівчани, здійснює хіміко-бактеріологічна лабораторія Водоканалу. Співробітники лабораторії постійно контролюють якість води як у місці водозабору, так і в розподільній мережі міста. Нагадуємо, що минулого року, після повернення майнового комплексу з концесії Шепетівський водоканал відновив свою діяльність як комунальне підприємство, і одразу ж було проведено атестацію лабораторії на право виконання вимірювань фізико-хімічних і бактеріологічних показників води.

     Цього року адміністрація Шепетівського водоканалу звернулась до Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області про поновлення дозволу щодо можливості роботи з мікроорганізмами IV  групи патогенності при проведенні санітарно-бактеріологічних досліджень.

     Навесні відбулося санітарно-епідеміологічне обстеження бак відділу хіміко-бактеріологічної лабораторії  Шепетівського водоканалу.  На основі клопотання директора водоканалу, висновку головного державного санітарного лікаря Шепетівського р-ну та акту перевірки Хмельницької обласної режимної комісії  підприємство у квітні отримало поновлений Дозвіл «На роботу із збудниками IV  групи патогенності» , що дасть можливість продовжити дослідження необхідних показників якості води, яка подається жителям нашого міста. 

     Вода, яку споживають шепетівчани, відповідає всім вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієничні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", як за хімічними, так і бактеріологічними показниками. На сьогодні контроль якості води проводиться по всіх необхідних критеріях. За цим пильно стежать у лабораторії Водоканалу.

 Ознайомитись з якістю питної води споживачі можуть в таблиці  Показники якості води