Гарні новини від Водоканалу

Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства на виконання міської програми «Питна вода на 2021-2022 роки» було проведено поточний ремонт та обслуговування трьох станцій доочистки води.

В ході виконання робіт було замінено фільтруючий матеріал – мультимедійну засипку, іонообмінні смоли та активоване вугілля. Крім того замінили мембранні елементи, фільтри попередньої очистки, пост фільтри та замінні випромінювачі. Також  зроблено річний запас таблетованої солі, котра використовується в процесі очищення та пом’якшення питної води.

Дані заходи дали змогу і надалі жителям м. Шепетівка та гостям міста споживати безкоштовно, якісну, доочищену питну воду.

З 1 травня 2022 року у Шепетівкаводоканалі змінюються тарифи

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 120 від 26 травня 2022 року –

"Про встановлення скоригованих тарифів на централізоване водопостачання, на централізоване водовідведення, на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення та затвердження скоригованої структури тарифу на централізоване водопостачання, на централізоване водовідведення, на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення для Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства" –

Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства було встановлено скориговані тарифи : 

  • на централізоване водопостачання – 24,52 грн куб.м; 
  • на централізоване водовідведення – 24,89 грн куб.м; 
  • на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення — 22,77 грн куб.м.

Про встановлення скоригованих тарифів

Гарні новини від Водоканалу

У ці складні часи кожен з нас має боронити свій «фронт». І поки Збройні Сили України героїчно воюють з російським окупантом, ми ж на своїх територіях маємо докладати всіх зусиль для забезпечення життєдіяльності громади. Щодня ми допомагаємо наших захисникам, віримо в нашу армію, а також приймаємо внутрішньо переселених осіб.

Минулого року за підтримки нашого народного депутата Олексія Жмеренецького ми розпочали комплексну модернізацію об’єктів водопостачання в громаді, яка в подальшому відкриває перспективи розширення доступу жителів міста до води за рахунок оновленого обладнання для прокладання нових мереж. Отримали з державного бюджету 2,4 мільйони гривень, придбали необхідне стратегічно-важливе обладнання. Сьогодні ж активно продовжуємо встановлювати його.

Черговий етап – це модернізація ПВНС «Тітова».

Оскільки у мікрорайоні поблизу «Третього Риму» з роками сітка водопостачання стала більш розгалуженіша, виникла потреба усучаснити та збільшити потужності і на цій станції.

Сьогодні нашими працівниками вже проведено такі роботи:

  1. Замінено насосні агрегати на нові італійського виробництва марки Рedrollo , які в рази є економнішими, технологічнішими та надійнішими. Також встановлені і резервні насоси.
  2. Замінено електричне обладнання. Встановлено систему автоматичного керування на базі 2-х частотних перетворювачів 5,5 кВт для двох насосних агрегатів. Дана система дає економію по споживанню електроенергії, також передбачається захист електродвигунів від перепадів електроструму. Важливою властивістю цієї системи є і те, що вона запобігає виникненню гідравлічних ударів на водопровідній мережі, які можуть призводити до аварійних ситуацій.
  3. Встановлено станцію GMS моніторингу та віддаленого управління насосною станцією на базі програмної платформи Overvis, яка дозволяє:

Сьогодні усі служби підприємства працюють у штатному режимі і ми безперервно продовжуємо виконувати свою роботу в режимі 24/7, щоб забезпечувати місту безперебійне водопостачання та водовідведення.

Все буде Україна!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом.

У цей важкий для країни час саме Ви забезпечуєте жителів нашої держави якісними та безперебійними житлово-комунальними послугами.

Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в нашій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини.

Успіхів, щастя і благополуччя вам і вашим близьким. І звичайно МИРУ усім нам!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!

 

 

Якість питної води відповідає усім вимогам

В умовах відкритої збройної агресії Російської Федерації на нашу Батьківщину ворог все частіше вдається до інформаційно-психологічного впливу на жителів нашої держави, поширюючи неправдиву інформацію з метою викликати панічні настрої серед мирного населення України

Так останнім часом у соціальних мереж почала з’являтися інформація про непридатність до вживання питної води у містах через відсутність реагентів для її очищення.

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства повідомляє, що всі служби підприємства працюють в штатному режимі та забезпечують безперебійне водопостачання та водовідведення для жителів громади. Гарантуємо Вам, що вода, яка подається в оселі шепетівчан відповідає усім вимогам та стандартам, які встановленні для питної води в Україні, що підтверджується скороченим періодичним контролем якості питної води перед надходженням в мережу від 09.03.2022 р.:

Показник

ВНС-2

ВНС-3

 Норма згідно ДСанПіН

2.2.4-171-10

1.

Запах

0

0

˂= 2 бали

2.

Присмак

0

0

˂= 2 бали

3.

Забарвленість

4,17

4,17

˂= 20°

4.

Мутність

0

0

˂= 1,0 мг/дм3

5.

Залізо

0,11

0,1

<= 0,2мг/дм3

6.

Амоній

0,088

0,086

<= 0,5(2,6)¹ мг/дм3

7.

Нітрити

0

0

<= 0,5мг/дм3

8.

Нітрати

33,25

32,08

 <= 50,0мг/дм3

9.

Сухий залишок

578

590

<= 1000,0мг/дм3

10.

рН

7

7

6,5-8,5 од.рН

11.

Окиснюваність

2,28

2,44

Не нормується

12.

ЗМЧ

2

3

˂= 100 КУО/см³

13.

Загальні коліформи

Не виявл.

Не виявл.

Відсутність

14.

Е.соІі

Не виявл.

Не виявл.

Відсутність

15.

Ентерококи

Не виявл.

Не виявл.

Відсутність

 

Тому просимо усіх, зберігайте спокій, читайте офіційні джерела і вірте у Збройні Сили України!

За нами правда, разом до перемоги. Все буде Україна!!!

 

 

Дочірні категорії