Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства повідомляє про укладення
ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (код ЄДРПОУ 05092503) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства https://shkpvkg.com.ua співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувачів) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на офіційному вебсайті Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

 

 

 

 

 

Завтра, 15 грудня 2021 р., з 9:00 до 11:00 год у Шепетівкаводоканалі будуть проводити планові ремонтні роботи із заміни насосного обладнання на водопровідно-насосній станції-2.

Роботи передбачають тимчасове призупинення водопостачання. Тому у значній частині Шепетівки не буде води у помешканнях.

У мікрорайонах Пліщинського масиву, Цукрового комбінату та вул. Пліщинська вода постачатиметься без збоїв.

Просимо завчасно зробити необхідний запас води на цей час.

Сподіваємося на розуміння!

 

 

У місті Шепетівка на балансі водоканалу є 11 підвищуючих водопровідних насосних станцій (ВНС). Вони допомагають підтримувати належний тиск у трубопроводах для подачі води на верхні поверхи багатоквартирних будинків громади.

Одна з таких насосних станцій розміщена на вул. Старокостянтинівське шосе, 28. Зокрема саме ця ВНС сприяє безперебійному постачанню води мешканцям багатоповерхівки за цією адресою.

Днями підвищуючу водопровідну насосну станцію на Старокостянтинівське шосе, 28 реконструювали.

“Раніше ВНС на Старокостянтинівському шосе, 28 розміщувалася у приміщенні котельні Шепетівського підприємства теплових мереж. Але оскільки мешканці будинку з централізованого перейшли на індивідуальне теплопостачання, у тепломережі вирішили зачинити котельню без потреби використання. Щоб не бути залежними від інших підприємств та мати вільний доступ до підвищуючої водопровідної насосної станції, ми вирішили збудувати окреме спеціальне приміщення”, - пояснює головний інженер Шепетівкаводоканалу Андрій Савчук.

Нагадаємо, навесні цього року у підвищуючій водопровідній насосній станції на Старокостянтинівське шосе, 28 встановили новий частотний перетворювач та замінили насос на менш енергозатратний.

 

 

Дочірні категорії