У Шепетівкаводоканалі запрацював новий сучасний спосіб передачі показань лічильників. Тепер це можна зробити, скориставшись сервісом чат-бот у додатку Viber.

Для передачі показників чат-ботом достатньо приєднатись до акаунту Шепетівкаводоканалу, зісканувавши телефоном цей QR-код:

 

Далі діяти за інструкцією:

НАГАДУЄМО: Усім абонентам Шепетівкаводоканалу потрібно подати показники приладів обліку води з 10-го до 30-31-го числа поточного місяця.

“У період подачі показників до нас надходить величезний масив даних. Досі найпопулярнішим каналом передачі інформації є телефонний зв’язок. Зазвичай найбільше навантаження припадає на абонентський відділ, які фіксують близько 300 дзвінків щодня. У результаті абонентам інколи доводиться очікувати у черзі на з’єднання з операторами. Тому для зменшення навантаження, зручності та оперативності рекомендуємо користуватися доступними онлайн сервісами для передачі даних”, – зазначає начальник Відділу збуту Сергій Пирожок.

Окрім сервісу чат-боту в додатку Viber, передати показники також можна:

  1. Під час оплати у касі вписати поточні покази у квитанцію.
  1. Внести дані у Персональному кабінеті споживача: http://pa.shkpvkg.com.ua. 

Детальна інструкція з реєстрації доступна тут: http://www.shkpvkg.com.ua/index.php/spozhivacham/peredati-pokazniki-lichilnika

  1. Зателефонувати за номером:  4-91-47 або 067-381-51-97 з 8:00 до 17:00 у робочі дні.
  1. Надіслати покази повідомленням через додатки - Viber, Telegram та WhatsApp -  на номер телефону 067-381-51-97. Або звичайним СМС-повідомленням на вказаний номер.