Гарні новини від Водоканалу

У ці складні часи кожен з нас має боронити свій «фронт». І поки Збройні Сили України героїчно воюють з російським окупантом, ми ж на своїх територіях маємо докладати всіх зусиль для забезпечення життєдіяльності громади. Щодня ми допомагаємо наших захисникам, віримо в нашу армію, а також приймаємо внутрішньо переселених осіб.

Минулого року за підтримки нашого народного депутата Олексія Жмеренецького ми розпочали комплексну модернізацію об’єктів водопостачання в громаді, яка в подальшому відкриває перспективи розширення доступу жителів міста до води за рахунок оновленого обладнання для прокладання нових мереж. Отримали з державного бюджету 2,4 мільйони гривень, придбали необхідне стратегічно-важливе обладнання. Сьогодні ж активно продовжуємо встановлювати його.

Черговий етап – це модернізація ПВНС «Тітова».

Оскільки у мікрорайоні поблизу «Третього Риму» з роками сітка водопостачання стала більш розгалуженіша, виникла потреба усучаснити та збільшити потужності і на цій станції.

Сьогодні нашими працівниками вже проведено такі роботи:

  1. Замінено насосні агрегати на нові італійського виробництва марки Рedrollo , які в рази є економнішими, технологічнішими та надійнішими. Також встановлені і резервні насоси.
  2. Замінено електричне обладнання. Встановлено систему автоматичного керування на базі 2-х частотних перетворювачів 5,5 кВт для двох насосних агрегатів. Дана система дає економію по споживанню електроенергії, також передбачається захист електродвигунів від перепадів електроструму. Важливою властивістю цієї системи є і те, що вона запобігає виникненню гідравлічних ударів на водопровідній мережі, які можуть призводити до аварійних ситуацій.
  3. Встановлено станцію GMS моніторингу та віддаленого управління насосною станцією на базі програмної платформи Overvis, яка дозволяє:

Сьогодні усі служби підприємства працюють у штатному режимі і ми безперервно продовжуємо виконувати свою роботу в режимі 24/7, щоб забезпечувати місту безперебійне водопостачання та водовідведення.

Все буде Україна!